Magic Slate Pro

Eğlence Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.5 MB
  • Version 1.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Glob Edition
Çocukların resim yeteneğini geliştirecek olan bu mükemmel programa siz de hemen sahip olmalısınız.

 Çoğu çocuk resim yapmayı sever. Bu oyunda çocuklar resim hakkında tüm yeteneklerini geliştirme fırsatı yakalayacaklar. Özellikle resme ilgisi olan çocukların büyük şekilde yararlanacakları bu oyun onların tüm yeteneğini ortaya çıkaracak. Pek çok özelliği bir arada bulunduran bu güzel programda çocuklar resim yaparken onlara ilham verecek sevimli müzikler de olacak. Anne ve babalar çocuklarının zamanlarını en güzel şekilde geçirmelerini isterler bu program sayesinde çocuklar vakitlerini en güzel şekilde geçirecekler.

 Çocukların resim yaparken ihtiyacı olan tüm malzemelere ulaşabilmesi onların bu programa olan bağlılıklarını da arttırmaktadır. Çeşit çeşit boya kalemleri, renkleri ve resim sayfası olan bu oyunda eğlenirken resim yapmak çocuklar için çok iyi olacak. Onların becerilerini geliştirmeye yarayacak bu program vakitlerini de güzel şekilde geçirmelerini sağlayacak.

 Boş zamanlarını doldurmak isteyen çocuklara en büyük fırsatı tanıyan bu oyun sayesinde yetenekleri geliştirmek artık çok daha kolay. Bu mükemmel özellikleri olan harika programa siz de sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey indir butonuna basmak. Ücretsiz bir şekilde sahip olacağınız bu program sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz yerde resim yapabileceksiniz. Bu mükemmel fırsatları değerlendirmek tamamen sizin elinizde. Siz de hemen bu mükemmel programı indirin ve resim yapmanın keyfini doyasıya yaşayın. 

Daha Fazla Göster
Magic Slate Pro indir